Skisport Pit-stop ... pro lepší svezení

info@cykloks.cz / +420 722 702 427
Hledat v:  názvu  kódu
Koš je prázdný!

 

Obchodní podmínky

1. Provozovatel

Klatovská sportovní s.f.o. - Václav Vachtl
Nádražní 442
34012 Švihov

IČ: 69978000
DIČ: CZ7909271977 
(jsme plátci DPH)
 

2. Platba

 

 1. Při osobním vyzvednutí, lze uhradit objednávku:
  • Hotově
 2. Při zaslání zboží, lze uhradit objednávku:
 3. Hotově při převzetí zboží od řidiče dopravní služby.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku a zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

3. Doručení zboží

 

 1. Objednávku lze vyzvednout v kamenných prodejnách:
  • Klatovská sportovní s.f.o., Rybníčky 139, 33901 Klatovy 2 
 2. Zaslání zboží pomocí přepravní společnosti PPL- 120.-, ČP - 120,-
  • Předání zboží dopravci Vám bude oznámeno informačním emailem.
  • Před dodáním Vás bude telefonicky kontaktovat řidič přepravní služby, kvůli upřesnění termínu dodání.
  • Zákazník je při převzetí zásilky povinen zkontrolovat neporušenost obalu zásilky a převzít ji pouze v případě nepoškození. V případě poškození je povinen požadovat po doručovateli sepsání reklamačního protokolu o porušení zásilky během přepravy.  V případě mechanického porušení zásilky v nepoškozeném obalu je zákazník povinen do 24hodin od doručení nahlásit toto poškození dodavateli formou e-mailové zprávy. Na hlášení poškození po této lhůtě nebude brán zřetel s ohledem na reklamační podmínky přepravce
  • Cena dopravného je stanovena pro zaslání zboží v rámci ČR.
    
   Doba dodání 2-7 dny.
    
   Stornování objednávky je možné do 24hodin od jejího vytvoření. 
    
    

 

4. Servis

 

 1. Při nákupu lyží včetně vázání Vám provedeme montáž a seřízení zdarma.
   
 2. Při nákupu kol Vám provedeme garanční servis zdarma.
   
 3. Zboží zaslané přepravní firmou.
  • Veškeré zaslané zboží je nutné před prvním použitím nechat odborně seřídit!
  • Z bezpečnostních důvodů a neprovádíme u lyží montáž a seřízení vázání.
  • Jízdní kola jsou před zasláním sestavena a seřízena, poté jsou jednoduše rozložena a zabalena.
   I přesto doporučujeme nechat sestavení odbornému servisu.
   Provedením výše uvedených úkonu se zvyšuje expediční doba o 48 až 72 hodin.
    
   4.1
   Stane-li se situace, a to ta: došlo k vyprodání akčního zboží(poslední kus,snížená cena, atd...), je zákazník v co nejkradší bobě informován a jeho objednávka je stornována.
    

 

5. Odstoupení od kupní smlouvy 

Pokud se k tomu rozhodnete, prosíme kontaktujte nás a písemně uveďte, že žádáte o odstoupení od smlouvy s uvedením čísla objednávky, data nákupu a Vašeho čísla účtu. Odstoupit od kupní smlouvy je možné do 14 dnů ode dne obdržení zboží. Zboží určené k odstoupení od kupní smlouvy je potřeba odeslat na kontaktní adresu prodávajícího do 14 dnů od odeslání informace o tom, že kupující odstupuje od kupní smlouvy. Příslušná částka je Vám vrácena do 14ti kalendářních dnů formou bankovního převodu, pro tento účel nám  prosím sdělte číslo Vašeho bankovního účtu. Ke zboží přiložte doklad o koupi. Vždy prosím použijte balícího papíru nebo kartonu, tak aby nemohlo během přepravy dojít k polepení, popsání či jinému znehodnocení původních obalů. Neposílejte zboží na dobírku, doporučujeme Vám zboží pojistit. 
Zboží by mělo být nepoužité, nepoškozené, s původním obalem a bez nevratných úprav. (např. namontované vázání).V opačném případě může být vrácena částka snížena o škodu způsobenou opotřebením či poškozením nebo o náklady, které jsou nutné k uvedení zboží do původního stavu. Prodávající nehradí částku vynaloženou na přepravu zboží na zpět.


Objednávka může být ze strany prodejce zrušena z důvodu dlouhodobé nedostupnosti, nemožnosti dodat zboží do určitého termínu, vyprodání zboží a zjevné chyby (Cena, Barva, Velikost).

Upozornění: Poplatek za změnu fakturačních údajů na již vystavených dokladech činí 200,- Kč.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku a zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem (č. 89/2012 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou nikoli spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodnímipodmínkami občanským zákoníkem (č. 89/2012 Sb.)

Spotřebitel má možnost kromě podání žaloby k příslušnému soudu vyuřít také proces pro mimoosoudní řešení sporů v rámsi ČOI tzv. ADR. Spotřebitelksý spor může být řešen prostřednictvím oddělení ADR, Česká obchodní inspekce, Inspektorát Plzeňský a Karlovarský, Houškova 661/33, 326 00 Plzeň, www.coi.cz ; tel. +420 377 323 596, e-mail:pm_coi@coi.cz, IS DS: ytqdz5f

 

6. Reklamace

 

Naší snahou je reklamacím předcházet. Snažíme se prodávat především kvalitní značkové zboží a při příjmu jeho stav kontrolovat. Pokud se přece jen závada objeví, snažíme se reklamaci vyřídit co nejdříve ke spokojenosti zákazníka. Pro případ reklamace je vhodné předložit prodejní pokladní doklad (slouží jako záruční list). Podrobné informace najdete v reklamačním řádu. 


 

7. Ochrana osobních údajů

Respektujeme Vaše soukromí. Pro realizaci obchodů je však nutné znát některá Vaše osobní data. Tato data, včetně údajů o nákupech chráníme před zneužitím v souladu s platnou legislativou, považujeme je za důvěrná a zavazujeme se je neposkytovat žádné třetí straně. 

Používáním internetového obchodu www.cykloks.cz souhlasíte se shromažďováním a používáním těchto dat společností Klatovská sportovní s.f.o. provozovatelem prodejny Klatovská sportovní s.f.o.

Objednávky vytvořené na e-shopu jsou zpracovávany v pracovních dnech, děkujeme za pochopení.

 

Pozor!!! Obrázek u produktu může být ilustrativní! Závazný je popis produktu.

 

 

Reklamační řád

1. Všeobecná ustanovení a vymezení pojmů

Tento reklamační řád byl zpracován dle ustanovení zákona č. 89/2012 Sb., Občanský zákoník a z.č. 634/1992 Sb., Zákon o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů(dále jen "Zákon") a vztahuje se na spotřební zboží (dále jen "Zboží"), u něhož jsou v záruční době uplatňována práva Kupujícího z odpovědnosti za vady (dále jen "Reklamace").
"Prodávající" je obchodní společnost KLatovská sportovní s.f.o. Nádražní 442 Švihov 34012 ič.69978000, dič cz7907271977
"Kupující" je subjekt, který s Prodávajícím uzavřel smlouvu o koupi Zboží. 2. Záruční podmínky

Vykazuje-li Zboží zjevné vady, tj. zejména pokud je Zboží Kupujícímu předáno v porušeném transportním obalu, je Kupující oprávněn Zboží nepřevzít. V takovém případě zůstává zachován nárok Kupujícího na poskytnutí řádného plnění Prodávajícím či na vrácení kupní ceny. Volbu provede Kupující. 
V případě, že se po převzetí Zboží Kupujícím vyskytnou v záruční době vady Zboží, může Kupující uplatnit svou oprávněnou Reklamaci. 
Délka záruční doby se řídí platnými ustanoveními Zákona, činí tedy 24 měsíců, s výjimkami stanovenými Zákonem. 
Kupující je oprávněn odstoupit od smlouvy ve všech případech stanovených Zákonem. Odstoupení je vůči Prodávajícímu účinné od okamžiku, kdy je mu doručeno písemné prohlášení Kupujícího o odstoupení od smlouvy. V případě odstoupení od smlouvy se smlouva od počátku ruší a smluvní strany jsou si povinny vrátit vše, co si na jejím základě poskytly. 3. Vyřízení Reklamace

Reklamace se uplatňují v sídle Prodávajícího. 
Reklamaci vyřizuje vedoucí prodejny Klatovská sportovní Rybníčky 139  Klatovy 2  33901
Reklamace včetně odstranění vady musí být vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění Reklamace, pokud se Prodávající s Kupujícím nedohodnou na delší lhůtě. Po uplynutí této lhůty se Kupujícímu přiznávají stejná práva, jako by se jednalo o neodstranitelnou vadu.

Vrácení či reklamování zboží provádejte na adresu provozovny: Cyklosport pit-stop,Rybníčky 139,Klatovy 2, nikoli na fakturační adresu: Vachtl Václav Nádražní 442, Švihov. Zde nebude vrácené či reklamované zboží vyzvednuto.

 

4. Servis

 

 1. Při nákupu lyží včetně vázání Vám provedeme montáž a seřízení zdarma.
   
 2. Při nákupu kol Vám provedeme garanční servis zdarma.
   
 3. Zboží zaslané přepravní firmou.
  • Veškeré zaslané zboží je nutné před prvním použitím nechat odborně seřídit!
  • Z bezpečnostních důvodů a neprovádíme u lyží montáž a seřízení vázání.
  •  
   Jízdní kola jsou před zasláním sestavena a seřízena, poté jsou jednoduše rozložena a zabalena.
   I přesto doporučujeme nechat sestavení odbornému servisu.
   Provedením výše uvedených úkonu se zvyšuje expediční doba o 48 až 72 hodin.
    
   4.1
   Stane-li se situace, a to ta: došlo k vyprodání akčního zboží(poslední kus,snížená cena, atd...), je zákazník v co nejkradší bobě informován a jeho objednávka je stornována.

 

5) INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

ZÁKLADNÍ SHRNUTÍ

 

Společnost Klatovská Sportovní s.f.o. – Václav Vachtl provádí zpracování Vašich osobních údajů, neboť je to nezbytné pro splnění smlouvy s Vámi ohledně prodeje zboží (nebo pro provedení opatření přijatých před uzavřením takové smlouvy), a dále provádí zpracování Vašich osobních údajů, které je nezbytné pro plnění veřejnoprávních povinností této společnosti.

 

 1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE

 

1.1.     Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Klatovská Sportovní s.f.o.- Václav Vachtl, se sídlem Nádražní 442, 340 12 Švihov, identifikační číslo: 69978000, zapsaná v živnostenském rejstříku MěÚ Klatovy, č.j.: ŽO/403/09  (dále jen „správce“).

 

1.2.     Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Nádražní 442, 340 12 Švihov, adresa elektronické pošty info@klatovskasportovni.cz, telefon 774 660 477.

 

1.3.     Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.

 

 1. PRÁVNÍ ZÁKLAD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
  • Právním základem zpracování Vašich osobních údajů je skutečnost, že toto zpracování je nezbytné pro:
   • splnění smlouvy mezi Vámi a správcem nebo pro provedení opatření správcem před uzavřením takové smlouvy ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. b) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“);

 

2.1.2. splnění právních povinností, které se na správce vztahují, ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. c) nařízení, a to konkrétně zejména splnění povinností uložených správci obecně závaznými právními předpisy, zejména zákonem č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů, ve znění pozdějších předpisů, a zákonem č. 563/1991 Sb., o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů.

 

 1. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

3.1.     Účelem zpracování Vašich osobních údajů je plnění smlouvy mezi Vámi a správcem, včetně doručení zboží a řešení práv z odpovědnosti za vady, či provedení opatření správcem před uzavřením takové smlouvy a dále plnění souvisejících veřejnoprávních povinností správcem.

 

3.2.     Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.

 

 1. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

4.1.     Vaše osobní údaje budou zpracovávány po dobu trvání účinků práv a povinností ze smlouvy a dále po dobu nutnou pro účely archivování podle příslušných obecně závazných právních předpisů, nejdéle však po dobu stanovenou obecně závaznými právními předpisy.

 

 1. DALŠÍ PŘÍJEMCI OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 

5.1.     Dalšími příjemci Vašich osobních údajů budou zasílatelské společnosti a jiné osoby podílející se na dodání zboží či realizaci plateb na základě kupní smlouvy, a osoby zajišťující pro správce technické služby související s provozem e-shopu, včetně provozu software a ukládání dat.  

 

5.2.     Příjemci Vašich osobních údajů zpracovávaných za účelem plnění povinností vyplývajících z právních předpisů můžou být dále orgány finanční správy či jiné příslušné úřady v případech, kdy tak správci ukládají obecně závazné právní předpisy.

 

5.3.     Správce nemá v úmyslu předat Vaše osobní údaje do třetí země (do země mimo EU) nebo mezinárodní organizaci.

 

 1. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ

 

6.1.     Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.

 

6.2.     Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.

 

6.3.     Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů je nutným požadavkem pro uzavření a plnění smlouvy a bez poskytnutí Vašich osobních údajů není možné smlouvu uzavřít či ji ze strany správce splnit.

 

 

6) INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ PRO ÚČELY MARKETINGU

V případě zpracování osobních údajů, které je založeno na souhlasu subjektů údajů pro účely zasílání obchodních sdělení a pro účely jiných aktivit přímého marketingu internetového obchodníka.

 1. TOTOŽNOST A KONTAKTNÍ ÚDAJE SPRÁVCE

1.1.     Správcem Vašich osobních údajů je obchodní společnost Klatovská Sportovní s.f.o. – Václav Vachtl, se sídlem Nádražní 442, 34012 Švihov , identifikační číslo: 69978000, zapsaná v živnostenském rejstříku MěÚ Klatovy, č.j.: ŽO/403/09 (dále jen „správce“).

1.2.     Kontaktní údaje správce jsou následující: adresa pro doručování Nádražní 442, 340 12 Švihov, adresa elektronické pošty info@klatovskasportovni.cz, telefon 774 660 477.

1.3.     Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.

 1. ZÁKONNÝ DŮVOD ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

2.1.     Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).

 1. ÚČEL ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

3.1.     Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

3.2.     Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.

 1. DOBA ULOŽENÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

4.1.     Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje správcem uloženy, je 5 let.

 1. DALŠÍ PŘÍJEMCI OSOBNÍCH ÚDAJŮ

5.1.     Dalšími příjemci Vašich osobních údajů budou osoby zajišťující marketingové služby pro správce.

5.2.     Správce nemá v úmyslu předat Vaše osobní údaje do třetí země (do země mimo EU) nebo mezinárodní organizaci.

 1. PRÁVA SUBJEKTU ÚDAJŮ

6.1.     Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů, a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.

6.2.     Máte právo kdykoli odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovýmto odvoláním souhlasu.

6.3.     Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.

6.4.     Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.

6.5.     Máte kdykoliv právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, včetně profilování, pokud se profilování týká tohoto přímého marketingu. Pokud vznesete námitku proti zpracování Vašich osobních údajů pro účely přímého marketingu, nebudou již Vaše osobní údaje pro tyto účely dále zpracovávány.

 


7) Závěrečná ustanovení

Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Je-li smluvní stranou spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodními podmínkami občanským zákoníkem (č. 89/2012 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.). Je-li smluvní stranou nikoli spotřebitel, řídí se vztahy neupravené obchodnímipodmínkami občanským zákoníkem (č. 89/2012 Sb.). 

 

Spotřebitel má možnost kromě podání žaloby k příslušnému soudu vyuřít také proces pro mimoosoudní řešení sporů v rámsi ČOI tzv. ADR. Spotřebitelksý spor může být řešen prostřednictvím oddělení ADR, Česká obchodní inspekce, Inspektorát Plzeňský a Karlovarský, Houškova 661/33, 326 00 Plzeň, www.coi.cz ; tel. +420 377 323 596, e-mail: pm_coi@coi.cz, IS DS: ytqdz5f

 

 

Pozor!!! Obrázek u produktu může být ilustrativní! Závazný je popis produktu.

 

Obchodní podmínky nabývají platnost dne 25.5.2018

4. Závěrečná ustanovení

V případě jakékoli Reklamace Kupující Prodávajícího informuje o uplatnění Reklamace a dohodne s ním nejvhodnější formu reklamační procedury. 
Změny reklamačního řádu vyhrazeny.

 

 

Reklamační řád

1. Všeobecná ustanovení a vymezení pojmů

Tento reklamační řád byl zpracován dle ustanovení zákona č. 89/2012 Sb., Občanský zákoník a z.č. 634/1992 Sb., Zákon o ochraně spotřebitele, ve znění pozdějších předpisů(dále jen "Zákon") a vztahuje se na spotřební zboží (dále jen "Zboží"), u něhož jsou v záruční době uplatňována práva Kupujícího z odpovědnosti za vady (dále jen "Reklamace").
"Prodávající" je obchodní společnost KLatovská sportovní s.f.o. Nádražní 442 Švihov 34012 ič.69978000, dič cz7907271977
"Kupující" je subjekt, který s Prodávajícím uzavřel smlouvu o koupi Zboží. 2. Záruční podmínky

Vykazuje-li Zboží zjevné vady, tj. zejména pokud je Zboží Kupujícímu předáno v porušeném transportním obalu, je Kupující oprávněn Zboží nepřevzít. V takovém případě zůstává zachován nárok Kupujícího na poskytnutí řádného plnění Prodávajícím či na vrácení kupní ceny. Volbu provede Kupující. 
V případě, že se po převzetí Zboží Kupujícím vyskytnou v záruční době vady Zboží, může Kupující uplatnit svou oprávněnou Reklamaci. 
Délka záruční doby se řídí platnými ustanoveními Zákona, činí tedy 24 měsíců, s výjimkami stanovenými Zákonem. 
Kupující je oprávněn odstoupit od smlouvy ve všech případech stanovených Zákonem. Odstoupení je vůči Prodávajícímu účinné od okamžiku, kdy je mu doručeno písemné prohlášení Kupujícího o odstoupení od smlouvy. V případě odstoupení od smlouvy se smlouva od počátku ruší a smluvní strany jsou si povinny vrátit vše, co si na jejím základě poskytly. 3. Vyřízení Reklamace

Reklamace se uplatňují v sídle Prodávajícího. 
Reklamaci vyřizuje vedoucí prodejny Klatovská sportovní Rybníčky 139  Klatovy 2  33901
Reklamace včetně odstranění vady musí být vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění Reklamace, pokud se Prodávající s Kupujícím nedohodnou na delší lhůtě. Po uplynutí této lhůty se Kupujícímu přiznávají stejná práva, jako by se jednalo o neodstranitelnou vadu.

Vrácení či reklamování zboží provádejte na adresu provozovny: Cyklosport pit-stop,Rybníčky 139,Klatovy 2, nikoli na fakturační adresu: Vachtl Václav Nádražní 442, Švihov. Zde nebude vrácené či reklamované zboží vyzvednuto.

 

 

4. Závěrečná ustanovení

V případě jakékoli Reklamace Kupující Prodávajícího informuje o uplatnění Reklamace a dohodne s ním nejvhodnější formu reklamační procedury. 

Vztahy a případné spory, které vzniknou na základě smlouvy, budou řešeny výhradně podle práva České republiky a budou řešeny příslušnými soudy České republiky.


Změny reklamačního řádu vyhrazeny.